Z/s “Virškalni” strādā no tālā 1992. gada. Mūsu stāsts aizsākās ar rozēm, tagad jau vairākus gadus nodarbojamies ar stādu audzēšanu, tirzniecību kā arī dārzu projektēšanu un labiekārtošanu.

Mūsu stādaudzētavā katram klientam ir iespēja aprunāties ar zinošu dārznieku, kurš ieteiks kurus augus labāk izvēlēties. Ja nezini kā kopt iegādātās tūjas vai kādu citu augu, tad nekādu problēmu, mēs dalīsimies ar padomiem! Mūsu saimniecībā piedāvā pašu audzētas daudzgadīgās puķes , viengadīgās puķes balkonu kastēm , rozes , lapu kokus un krūmus kā arī skuju kokus. Dzīvžogiem ir pieejams plašs tūju sortiments. Liekam uzsvaru uz skuju kokiem kuri ir īpaši veidoti pēc dažādām formām. Sortiment ir ārkārtīgi plašs un nemitīgi papildinās, tādejādi atbraucot pie mums ciemos ik pa laika sprīdim redzēsi arvien jaunus piedāvājumus.

Dārzu projektēšana un ierīkošana ir mūsu otrs darbības virziens, kurā darbojamies jau 29 gadus. Veicam dažādus dārza darbus no nelielu apstādījumu ierīkošanas līdz pilna apjoma dārza labiekārtošanai. Piedāvājam konsultācijas, kā arī dārza skiču izstrādi un projektēšanu (dārza rezultātu video formātā).

Mūsu pakalpojumi:

- Zāliena ierīkošana x
-Paklājzāliena ierīkošana
- Kurmju sietu ieklāšana
-Ūdenskritumu un dārza baseinu ierīkošana x
-Dzīvžogu stādīšana x
- Rozāriju izveide
- Akmensdārzu izveide
-Celiņu izbūvēšana un citu dārza darbu veikšana x

Mūsu devīze : Skaists dārza stūrītis jebkurā vietā!

 

Kontakti

13

7

Padalies ar šo sociālajos tīklos