Ar kampaņu “Piedzīvo, kā Sigulda aizrauj!” Siguldas novads aicina tūristus šajā sezonā iepazīt novadu ārpus tradicionālajiem un visu iemīļotajiem tūrisma galamērķiem. Lai pilsētas viesiem būtu ērtāk plānot savu viesošanos Siguldā, radīta arī jauna tūrisma tīmekļa vietne tourism.sigulda.lv.

“Sigulda pēdējo gadu laikā ieguvusi jaunus vaibstus, tā kļuvusi daudz interesantāka tieši vietējam tūristam. Pērn Siguldu no jauna atklāja tieši aktīvās atpūtas cienītāji, Siguldā esošie piedzīvojumu parki un aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzēji piedzīvoja ļoti intensīvu sezonu. Šogad mūsu mērķis ir parādīt Siguldas piesātināto piedāvājumu ne tikai adrenalīna ķērājiem, bet tiem, kas grib dabas tūrismu apvienot ar piļu un vēstures izzināšanu, baudīt dabas skatus, pēc kuriem citi brauc lūkoties uz ārzemēm, un ieturēt laisku, gardu maltīti pēc piesātinātas dienas tikai pārdesmit minūšu braucienā no galvaspilsētas,” stāsta Siguldas attīstības aģentūras direktore Dace Preisa.

Tāpēc jaunā tūrisma tīmekļa vietne veidota tā, lai atbilstu dažādajiem ceļotāju tipiem. Vienkopus iespējams atrast informāciju par aktīvās atpūtas iespējām tiem, kurus aizrauj adrenalīns, vai maršrutu apkopojums dabas mīļotājiem un ģimenēm ar bērniem.

Lietotāju ērtībām pieejami ne tikai audiogidi, maršruti PDF un GPX formātā, bet arī visi objekti integrēti kartē, lai būtu vieglāk orientēties un plānot dienu. Dabas maršrutu sadaļā lietotājiem būs pieejama tāda praktiski noderīga informācija kā maršruta garums, grūtības pakāpe, augstuma starpība, nepieciešamais laiks, koordinātas u.tml.

Vieglākai informācijas atlasei lietotājiem būs iespējams izmantot filtrus un meklētāja funkciju, lai izvēlētos tūrisma aktivitāti vai objektu apmeklējumus atbilstoši savām interesēm vai lokācijai. Lai, piemēram, ģimenēm ar bērniem atvieglotu ceļojuma plānošanu, pie katra no objektiem iespējams redzēt, vai tur ir pieejams bērnu pārtinamais galdiņš. Līdzīgi ar simbolu palīdzību lietotājiem tiks sniegta informācija par pieejamību, piemēram, vai tūrisma objektā ir stāvlaukums, iespēja norēķināties ar bankas un citas priekšrocības.

Kampaņas video:

Padalies ar šo sociālajos tīklos