Dzīvnieku patversme “Mežavairogi”, Ķekavas novadā darbojas jau vairāk kā 10 gadus, uzņemam un sniedzam palīdzību ne tikai lolojumdzīvniekiem, bet arī savvaļas un lauksaimniecības dzīvniekiem, pie mums regulāri uzturas aptuveni 60 suņu, kuriem aktīvi meklējam mājas. Diemžēl nezināmu sakritību dēļ, vienmēr ir suņi, kas patversmē aizkavējas mazliet ilgāk, šoreiz vēlamies iepazīstināt tieši ar šiem suņukiem: 

1. Grejs, haskijs. Grejs patversmē jau ir otro reizi, tā kā iepriekš lēmums sunīti adoptēt bijis sasteigts, cilvēko atdeva Greju atpakaļ mums. Suns ir 5 gadus jauns, potenciālajiem adoptētajiem jāsaprot ko nozīmē šīs šķirnes suns, cik laika un nodarbošanos tas prasīs.

2. Bembis – prāva auguma, jauns – 3 gadi, suņu puika, patversmē uzturas kopš 2019. gada 26. jūnija, uzņemts tika no Smiltenes novada, Blomes. Iespējams tieši gabarīti un jaunā suņa kustīgais temperaments savā ziņā līdz pat šim brīdim  ir šķērslis uz sava cilvēka sagaidīšanu, tā kā pat pastaigāties suni dodam vīriešiem, kam tomēr vieglāk ir novaldīt suni līdz tas iztērē uzkrājušos enerģiju.  Tā nu Bembis gaida; gaida savu īsto garā stipro cilvēku, kam ir nepieciešams tieši tāds, ne mazāk spēcīgs un krietns suns kā mūsu Bembis!

3. Jaunas mājas turpina meklēt arī pagājušā gada beigās  uzņemtais ( no Amatas novada, 19.11.2019.) haskija tipa suņu opis – Džeris, šobrīd 11 gadus vecs. Džeris savā vecumā, kā jau nākas, ir nosvērts, tomēr dzīvespriecīgs suns. Ļoti ceram atrast ģimeni, kam kļūs par uzticamu kompanjonu.

4. Reksis – paprāva auguma asspalvains terjera jauktenītis, patversmē ir salīdzinoši nesen, kopš š.g. 15. oktobra, uzņemts tika no Ogres. Reksis ir pavisam jauns, vien 1 gads, ir spēcīgs un labprāt apmeklētu suņu skolu kopā ar jauno saimnieku.
Nederēs ģimenei ar kaķiem mājās.

5. Roki – viens no patversmes senākajiem paspārnē esošiem suņiem, Roki ir pavisam jauns, rit vien trešais dzīves gads, no kuriem teju trešdaļa pavadīta patversmē – uzņemts 17.03.2019 ( no Salaspils ).
Roki ir pilnībā gatavs adopcijai, gudrs un draudzīgs.

6. Princis – neskatoties uz savu vecumu, suns ir vien 4 gadus jauns, ir nosvērtas un mierīgas dabas jauktenītis. Patversmē savu īsto un un vienīgo cilvēku gaida kopš 29.05.2019, uzņemts tika no Jelgavas. Ieskaties mūsu Princī, iespējams tieši viņš ir tavs sapņu suns.

Ļoti ceram, ka pavisam drīz kādam no mūsu ciemiņiem iekritīs sirsniņā šie suņuki, apmeklētājus pieņemam katru dienu 11-15.00, izņemot pirmdienas. Un visu diennakti darbojas arī mūsu operatīvais tālrunis, atbildam uz jautājumiem un sniedzam konsultācijas. Tel. 24422440

Dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” Facebook – https://www.facebook.com/Mezavairogi

Dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” Instagram – https://www.instagram.com/patversme_mezavairogi/

Autors: Mežavairogi

Padalies ar šo sociālajos tīklos