Juglas ezera krastā (Murjāņu ielā 70, Rīgā) tiek attīstīts jauns dzīvojamo ēku komplekss “Ezerjugla” ar 8 daudzdzīvokļu mājām. Tajās būs pieejami divistabu un trīsistabu dzīvokļi dažādās platībās, sniedzot iespēju dzīvot vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem. Lai arī būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada pirmajā pusē, jau šobrīd uzsākta dzīvokļu rezervācija un tirdzniecība.

“Dzīve “Ezerjuglā” ir kā atpūta pašiem uz savas salas mežu ielokā. Tās ir astoņas četrstāvu ēkas labiekārtotā, drošā teritorijā, kur pieejami vairāk nekā 500 divistabu un trīsistabu dzīvokļu 44–102 m2 platībā, vairums – ar plašiem balkoniem. Iedzīvotāju ērtībām plānots izbūvēt 535 virszemes un pazemes autostāvvietas. Ēku projektēšanā un būvniecībā izmantotas kvalitatīvas un ilgmūžīgas inženiersistēmas, labiekārtojuma elementi, segumi un materiāli,” stāsta projekta attīstītājs, SIA “Murjāņu 70” mārketinga vadītāja Natālija Sējāne.

Jaunais dzīvojamais komplekss būs piemērots gan jaunām ģimenēm, gan vienmēr aizņemtiem profesionāļiem un senioriem, kuri izbauda pelnītu atpūtu. Netālu atrodas bērnudārzs, skola, veikali un sabiedriskā transporta pietura. Kompleksa teritorijā tiks iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, bet vairākās sekcijās pie kāpņu telpām pirmajā stāvā paredzētas ratiņu novietnes. Sportiska dzīvesveida cienītājus gaida vairāk nekā 600 m2 plaša aktīvā sporta zona ar āra trenažieriem, skriešanas celiņiem un konstrukciju skrituļdēļu piekritējiem. Savukārt 5000 m2 plašajā ainaviskajā zonā ar soliņiem un atpūtas zviļņiem ikviens iedzīvotājs varēs atjaunot iztukšotos enerģijas krājumus vai izbaudīt siltas vasaras novakares. “Ezerjuglas” komplekss robežojas ar plašu Juglas ezera piekrasti, kur 2500 m2 platībā plānots ierīkot labiekārtotu pludmali ar pārģērbšanās kabīnēm.

““Ezerjuglas” vēriens ir Rīgai netipisks – visu astoņu dzīvojamo ēku būvniecība tiek īstenota vienā kārtā, tāpēc uzreiz pēc kompleksa nodošanas iedzīvotājiem būs pieejama visa plašā teritorija ar pilnīgu arhitektoniski telpisko veidolu un pabeigtu labiekārtojumu, izvairoties no būvdarbu trokšņiem un putekļiem,” norāda N. Sējāne.

Dzīvojamā kompleksa “Ezerjugla” projektu izstrādājis projektēšanas un arhitektūras uzņēmums SIA “Zenico Projekts”, savukārt projekta būvniecību veic būvniecības uzņēmums SIA “Bazalts”. Projekta “Ezerjugla”  kopējās izmaksas ir aptuveni 40 miljoni eiro. “Ezerjuglas” dzīvojamo ēku kompleksu plānots nodot ekspluatācijā 2022. gada aprīlī.

Projekta attīstītājs AS “Murjāņu 70” iepriekš īstenojuši tādus projektus kā deviņstāvu dzīvojamo ēku komplekss “Salnas 21” Pļavnieku mikrorajonā un daudzdzīvokļu māja Valkas ielā 4, Rīgā.

Vairāk informācijas par projektu: ezerjugla.lv.

 

Padalies ar šo sociālajos tīklos